يکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ , 1 Oct 2023
جالب است ۰
شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران ۶ و ۷ شهریور ۱۳۹۸ در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود و مهلت ارسالات مقالات ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ تا ۱۲ خرداد است.
شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران ۶ و ۷ شهریور ۱۳۹۸ در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود و مهلت ارسالات مقالات ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ تا ۱۲ خرداد است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، پس از برگزاری موفقیت‌‌آمیز پانزده دوره از کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران، طی ۱۸ سال گذشته، شانزدهمین دوره این کنفرانس در ۶ و ۷ شهریور ۱۳۹۸ با هدف هم‌‌افزایی دانش پژوهشگران و صنعتگران حوزه امنیت اطلاعات و رمزشناسی و نیز انتشار یافته‌‌های نو و بدیع در این زمینه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهدشد.

آشنایی و ارتباط استادان، پژوهشگران، صنعتگران، مدیران و همه علاقه‌‌مندان این حوزه، بررسی چالش‌‌های علمی و اجرایی در فرایند کاربری این فن در فضای مجازی و تأکید بر امن‌‌سازی فضای تبادل اطلاعات در کشور از اهداف برگزارکنندگان است.

با توجه به گسترش اینترنت اشیاء در کشور و کاربردهای آن در صنایع مختلف در سال‌های اخیر و همچنین امنیت سامانه‌های کنترل صنعتی، موضوع «امنیت اینترنت اشیاء» و «تنظیم مقررات در امنیت سامانه‌‌های کنترل صنعتی» به‌عنوان محورهای ویژه علمی-ترویجی برای کنفرانس انتخاب شده‌است تا فضای تعامل بیشتری برای ارتباط میان دانشگاهیان، محققان و صنعتگران کشور در این حوزه ایجاد شود.

استادان، دانشجویان و صنعتگران دعوت می‌‌توانند با ارسال مقاله‌ها و حضور خود در این رویداد علمی شرکت کنند. در ضمن پژوهشگران می‌توانند مقاله‌های خود را که حاوی آخرین نتایج تحقیقات علمی در یکی از محورهای کنفرانس یا سایر زمینه‌‌های مرتبط است به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.

انجمن رمز ایران از این پس علاوه‌بر فراخوان متداول بهاره خود یک فراخوان پاییزه نیز برای دریافت مقاله‌ها اعلام کرد. آخرین مهلت ارسال مقاله‌ها در فراخوان پاییزه ۳۰ آذرماه 1397 و زمان اعلام نتایج داوری آن ۳۰ دی‌ماه 1397 بود. آخرین مهلت ارسال مقاله‌ها در فراخوان بهاره ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ تا ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ اعلام شده‌است. اعلام نتایج داوری نیز ۳۱ تیر ۱۳۹۸ خواهدبود. مهلت ارسال پیشنهاد کارگاه آموزشی نیز ۱۳ تیر ۱۳۹۸ اعلام شد. مهلت ارسال رساله و پایان‌نامه تا ۲۷ تیر ۱۳۹۸ است.
کد مطلب : 15398
https://aftana.ir/vdcfcmdy.w6dt1agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی