يکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ , 1 Oct 2023
جالب است ۰
مشهد میزبان رویداد بزرگ اهالی رمز ایران

فراخوان شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران

دانشگاه فردوسی مشهد، روزهای 6 و 7 شهریورماه 98 میزبان شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران است.
دانشگاه فردوسی مشهد، روزهای 6 و 7 شهریورماه 98 میزبان شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، شانزدهمین دوره کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران  با هدف هم‌‌افزایی دانش پژوهشگران و صنعتگران حوزه امنیت اطلاعات و رمزشناسی و نیز انتشار یافته‌‌های نو و بدیع در این زمینه روزهای ۶ و ۷ شهریور ۱۳۹۸ در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

با توجه به گسترش اینترنت اشیاء در کشور و کاربردهای آن در صنایع مختلف در سال‌های اخیر و همچنین امنیت سامانه‌های کنترل صنعتی، موضوع «امنیت اینترنت اشیاء» و «تنظیم مقررات در امنیت سامانه‌‌های کنترل صنعتی» به‌عنوان محورهای ویژه علمی-ترویجی برای کنفرانس انتخاب شده‌است تا فضای تعامل بیشتری برای ارتباط میان دانشگاهیان، محققان و صنعتگران کشور در این حوزه ایجاد شود.

کنفرانس انجمن رمز ایران در این دوره علاوه‌بر فراخوان متداول بهاره، یک فراخوان پاییزه نیز برای دریافت مقاله‌ها اعلام کرده‌است. بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد، مهلت ارسال مقاله‌ها در فراخوان پاییزه ۳۰ آذرماه ۱۳۹۷ و زمان اعلام نتایج داوری ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ است و ارسال فراخوان بهاره متعاقباً اعلام خواهد شد.

مبانی رمزشناسی، پیاده‌‌سازی الگوریتم‌های رمزنگاری و حملات مرتبط، امنیت شبکه، پروتکل‌‌های امنیتی، امنیت رایانش، مهندسی امنیت و امنیت خدمات الکترونیکی، نهان‌سازی اطلاعات و جرم‌یابی در فضای مجازی محورهای کنفرانس هستند و

به مقاله‌های پذیرفته شده پس از ثبت‌نام در کنفرانس، گواهی پذیرش اعطا می‌شود و ارائه مقاله‌ها در زمان برگزاری کنفرانس صورت خواهد‌گرفت. نویسندگان باید مقالات خود را منطبق بر الگوهای معرفی‌شده در وب‌سایت کنفرانس، آماده کنند و از طریق سیستم EDAS به این نشانی ارسال کنند. مقالات برگزیده انگلیسی برای انتشار در نشریه ISeCure معرفی خواهندشد.

شماره تلفن ۳۸۸۰۳۲۰۵-۰۵۱، فکس ۳۸۸۰۷۱۸۱-۰۵۱، ایمیل 2019@isc.org.ir راه‌های ارتباطی با این رویداد هستند. تازه‌ترین اطلاعات درباره این کنفرانس در این نشانی قرار می‌گیرد.
کد مطلب : 14859
https://aftana.ir/vdcgy79q.ak9tn4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی