يکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ , 1 Oct 2023
جالب است ۰
شرکت تازه نفس emt که پس از سال ها فعاليت در اروپا به تازگي به خاورميانه و ايران آمده است. حوزه امنيت، مجازي سازي و رايانش ابري سه گروه فعاليت اين شرکت را شامل مي شوند. عسل جعفر زاده، قائم مقام شرکت EMT در خاورميانه پاسخگوي سوالات ما بود.
شرکت تازه نفس EMT که پس از سال ها فعاليت در اروپا به تازگي به خاورميانه و ايران آمده است. حوزه امنيت، مجازي سازي و رايانش ابري سه گروه فعاليت اين شرکت را شامل مي شوند. عسل جعفر زاده، قائم مقام شرکت EMT در خاورميانه پاسخگوي سوالات ما بود.

شرکت EMT حدود چند ماه است که در بازار خاورميانه وارد شده و فعاليت خود را آغاز کرده است. دلايل اين حضور چيست؟ پس از سال ها فعاليت غيرمستقيم گروه شرکت هاي emt در منطقه خاورميانه و آفريقا و مشاهده رشد قابل توجه توسط مشاوران گروه، اين مجموعه در ابتداي ماه سپتامبر فعاليت خود را به صورت رسمي در امارات متحده عربي آغاز نمود.

آيا شرکت EMT قصد حضور مستقيم و گسترده را در بازار ايران دارد؟ آيا بايد منتظر تاسيس دفتري در تهران باشيم؟
در خصوص حضور گسترده بلي اما درباره تاسيس دفتر در حال حاضر خير، خوشبختانه وفاداري نمايندگان ما را بر اين داشت تا ابتدا مسير توسعه را با هم بررسي کرده و سپس براي ايجاد دفتري در داخل کشور تصميم گيري شود که به زودي اطلاعات بيشتري در اختيار رسانه ها قرار خواهيم داد.

سبد محصولات شرکت اي ام تي چه محصولاتي را در خود دارد؟ و چه راهکارهاي ويژهاي را براي بازار ايران ارائه خواهدکرد؟
در EMT ما فعاليت هاي خود را به سه گروه تقسيم کرده ايم که شامل حوزه هاي امنيت، رايانش ابري و مجازي سازي را ميشوند. در نتيجه در emt تلاش به انتخاب محصولات منحصر به فرد را داشته ايم که هر يک از اين محصولات در نوع خود بي نظير هستند. محصولاتي چونKaspersky,۲X,Secunia, Altaro, Ikarus,Catbird,Eset,Deltaو Infowatch . همچنين به عنوان يک توزيع کننده ارزش افزوده و با توجه به فعاليت هاي گذشته برنامه هاي مشخص و مدوني در خصوص موارد ذيل داريم:
- بومي سازي اطلاعات مربوط به محصولات جهت تسريع در توسعه بازار
- آموزش هاي نمايندگان در راستاي توسعه و اطلاعرساني محصولات
- آموزش هاي فني و تخصصي در حوزه امنيت به طور کلان و اختصاصا بر روي محصولات مجموعه
-راه اندازي مرکز خدمات مشتريان

آيا قصد داريد در بازارها به طور مستقيم حضور داشته باشيد يا از طريق نمايندگان و ايجاد کانال فروش فعاليت خواهيدنمود؟
همانطور که قبلا اشاره شد مجموعه emt به عنوان توزيع کننده ارزش افزوده تنها فعاليت هاي خود را از طريق کانال فروش توسعه داده و حضور مستقيم در اين بازار تنها در راستاي حمايت از نمايندگان و مشتريان در سه بخش توسعه، روابط عمومي و خدمات مشتريان است.

سئوال آخر اينکه آيا فکر نمي کنيد با حضور رقباي قدرتمندي که هم اکنون در بازار امنيت ايران و خاورميانه حضور دارند، فعاليت شما خيلي دشوار خواهدبود؟
با توجه به سابقه حضور بيش از ۱۵ تا ۲۰ سال مجموعه و مديران گروه در بازار جهاني و خاورميانه و با توجه به در اختيار داشتن پرسنل با تجربه، روابط مستقيم و قدرتمند با توليدکنندگان محصولاتمان در اروپا، آفريقا، آسيا و خاورميانه و همچنين انتخاب محصولات منحصر به فرد حضور موفق تري نسبت به ساير رقبا داريم. شايان ذکر است با توجه به گستره حضور مجموعه در کشورهاي مختلف دنيا در حال حاضر نيز در ليست برترين هاي مجلات و مطبوعات مستقل قرار گرفته ايم.
کد مطلب : 7276
https://aftana.ir/vdcd.5052yt0x9a26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی