چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ , 24 Apr 2024
جالب است ۰
با لغو آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی امسال

گزارش میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات روی میز ماند

جلسه عصر دیروز شورای عالی فضای مجازی به عنوان آخرین جلسه این شورا در سال ۱۴۰۲ علی‌رغم اطلاع قبلی به اعضای شورا لغو شد.
جلسه عصر دیروز شورای عالی فضای مجازی به عنوان آخرین جلسه این شورا در سال ۱۴۰۲ علی‌رغم اطلاع قبلی به اعضای شورا لغو شد.
 
به گزارش افتانا، آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی که قرار بود عصر دیروز و مطابق با جلسات پیشین ماهیانه برگزار شود، لغو شد.
 
پیش‌بینی می‌شود این جلسه با توجه به تعطیلات پیش رو  به سال ۱۴۰۳ موکول شود. بخشی از دستور کار این جلسه به ارائه گزارشی درباره میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات مربوط می‌شد که با توجه به لغو شدن و تعویق افتادن آن، به نظر می‌رسد مشخص کردن میزان درصد پیشرفت شبکه ملی اطلاعات و عملکرد وزارت ارتباطات در این زمینه به امسال نرسد.
 
چندی پیش امیر خوراکیان، معاون حقوقی و امور مجلس مرکز ملی فضای مجازی در خصوص آخرین ارزیابی این مرکز از میزان پیشرفت پروژه شبکه ملی اطلاعات گفته‌بود: ارزیابی میزان دقیق پیشرفت شبکه ملی اطلاعات صورت گرفته و در لحظات آخر جمع‌بندی این ارزیابی هستیم و آخرین ارزیابی از میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات به‌زودی اعلام می‌شود.
 
همچنین محمدامین آقامیری، دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی، نیز در هفته گذشته اعلام کرد: ارزیابی شبکه ملی اطلاعات به پایان رسیده و در جهت تحقق آن با مشارکت دستگاه‌های مختلف به جمع‌بندی نهایی رسیدیم.
 
رئیس مرکز ملی فضای مجازی گفت: نقاط قوت و ضعف و نیز اولویت‌های هریک از دستگاه‌ها مورد بررسی قرار گرفته است تا در سال آینده روی آن موارد متمرکز شوند.
 
عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات، آخرین‌بار چندماه پیش در برنامه‌ای با ارائه گزارش از روند توسعه شبکه ملی اطلاعات و اقدامات انجام‌شده در این حوزه، میزان پیشرفت این پروژه را ۶۳ درصد اعلام کرده بود.
 
کد مطلب : 22075
https://aftana.ir/vdcftxd0.w6d0eagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی