سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ , 23 Apr 2024
جالب است ۰
واتس‌اپ در حال کار روی قابلیت‌ جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد چت با سرویس‌های متفرقه ازجمله تلگرام را مدیریت کنند.
منبع : WABetaInfo
واتس‌اپ در حال کار روی قابلیت‌ جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد چت با سرویس‌های متفرقه ازجمله تلگرام را مدیریت کنند.
 
به گزارش افتانا، به‌روزرسانی بتای واتس‌اپ با شماره‌‌نسخه ۲٫۲۴٫۶٫۲ ازطریق فروشگاه گوگل پلی منتشر شده است که ویژگی‌هایی مثل مدیریت چت‌های متفرقه را ارائه می‌دهد و این قابلیت در نسخه‌های عمومی بعدی دردسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت.
 
پیش‌ از این در برخی گزارش‌ها اشاره شده بود واتس‌اپ در حال کار روی ویژگی جدیدی برای مدیریت چت‌های متفرقه است. این قابلیت نام برنامه‌ای را که چت با آن انجام شده نمایش می‌دهد و کاربران را قادر می‌سازد کنترل کاملی بر روند چت با سرویس‌های متفرقه داشته باشند.
 
همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، واتس‌اپ درحال‌حاضر مشغول ساخت قابلیت غیرفعال‌سازی چت با سرویس‌های متفرقه است. این تغییر اهمیت زیادی دارد زیرا با ماده‌ی ۷ مقررات اتحادیه‌ی اروپا مطابقت دارد؛ قانونی که بر اهمیت کنترل کاربر بر اشتراک‌گذاری داده‌ها و ترجیحات ارتباطی تأکید می‌کند.
 
علاوه‌براین واتس‌اپ در حال توسعه قابلیتی است که به کاربران اجازه می‌دهد انتخاب کنند کدام برنامه‌های متفرقه قابلیت ارتباط با آن‌ها را دارند و در انتخاب میزان ادغام با سرویس‌های دیگر، استقلال کافی خواهند داشت.
 
امکان انتخاب برنامه‌های متفرقه‌ای که قابلیت ارتباط با واتس‌اپ را دارند، تجربه‌ای سفارشی‌ به کاربران ارائه می‌دهد زیرا آن‌ها می‌توانند فقط با سرویس‌هایی که به آن‌ها اعتماد دارد، ارتباط برقرار کنند. علاوه‌براین گزینه‌ی غیرفعال‌سازی قابلیت چت با سرویس‌های متفرقه نیز دردسترس کاربران خواهد بود و هر زمان که بخواهند می‌توانند این گزینه را فعال کنند.
 
با غیرفعال‌سازی قابلیت چت با سرویس‌های متفرقه در واتس‌اپ، کاربران نمی‌توانند به آن پلتفرم‌ها پیام ارسال یا از آن‌ها پیام دریافت کنند و در چنین مواردی چت‌های متفرقه موجود، به‌ حالتِ فقط خواندنی منتقل می‌شوند و تا زمانی‌ که کاربر آن‌ها را حذف کند دردسترس خواهند بود.
کد مطلب : 22048
https://aftana.ir/vdcfcxd0.w6d0jagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی