سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ , 23 Apr 2024
جالب است ۰
جدیدترین به‌روزرسانی تلگرام روی گروه‌ها متمرکز است و تغییراتی قابل توجه در آن‌ها اعمال می‌کند.
منبع : Telegram
جدیدترین به‌روزرسانی تلگرام روی گروه‌ها متمرکز است و تغییراتی قابل توجه در آن‌ها اعمال می‌کند.
 
به گزارش افتانا، تلگرام که هر چند وقت یک‌بار با به‌روزرسانی جدیدش همه را شگفت‌زده می‌کند، بار دیگر درخشان ظاهر شده است. جدیدترین به‌روزرسانی پیام‌رسان تلگرام با ۹ قابلیت جدید‌، گروه‌ها را بسیار پیشرفته‌‌تر از قبل می‌کند.
 
حالا گروه‌های تلگرام هم استوری دارند و ادمین‌های گروه می‌توانند استوری‌ها را به‌عنوان پست ذخیره کنند. گروه‌ها امکان تنظیم والپیپر اختصاصی و تغییر جزئی‌ترین مشخصه‌های ظاهری را دارند، ازجمله رنگ و لوگو کاور و حتی استایل لینک‌ها.
 
تلگرام در بیانیه‌ی مطبوعاتی جدیدش می‌گوید که گروه‌ها به‌لطف قابلیت «بوست» ازاین‌پس سطح‌بندی می‌شوند و هرچه سطح گروه بالاتر برود، قابلیت‌های پیشرفته‌تری در دسترس ادمین قرار می‌گیرد.
 
افزون‌بر استوری و سفارشی‌سازی مشخصه‌های ظاهری، گروه‌هایی که سطح بالاتری داشته باشند به قابلیت‌های هیجان‌انگیزی مثل تبدیل ویس به متن و ایموجی سفارشی دسترسی خواهند داشت.
 
یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های جدید تلگرام، امکان شخصی‌سازی گسترده‌ی گروه‌ها است. گروه‌هایی که بوست دریافت می‌کنند، امکان تغییر رنگ و لوگو کاور، انتخاب ایموجی به‌عنوان وضعیت و استفاده از والپیپر اختصاصی را خواهند داشت.
 
گروه‌های سطح بالا به یک‌سری از قابلیت‌های نسخه‌ی اشتراکی تلگرام نظیر ایموجی‌پک سفارشی دسترسی خواهند داشت. نکته‌ی جالب این است که همه‌ی اعضای گروه می‌توانند از آن ایموجی‌های سفارشی استفاده کنند، حتی اگر تلگرام پریمیوم نداشته باشند.
 
کاربران گروه‌های بوست‌شده می‌توانند به‌طور نامحدود فایل‌های صوتی را به متن تبدیل کنند. قابلیت تبدیل صدا به متن، برای ویدیومسیج‌ها نیز کاربرد دارد.
 
تلگرام در بیانیه‌ی جدیدش می‌گوید که می‌خواست پنج قابلیت دیگر را هم در به‌روزرسانی جدید ارائه دهد، اما «خدایان اپ استور» (اشاره به اپل) اجازه‌ی چنین کاری را صادر نکردند. تلگرام می‌گوید که این قابلیت‌ها را «خیلی زود در به‌روزرسانی مارس (اسفند و فروردین)» خواهیم دید.
کد مطلب : 22037
https://aftana.ir/vdcd5z0x.yt0xs6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی