دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ , 4 Mar 2024
جالب است ۰
فراخوان اسنپ برای فاتحان پرچم امنیت سایبری

با اسنپ به فتح پرچم بروید

اولین دوره مسابقات فتح پرچم (CTF) گروه اسنپ روز سوم اسفندماه با شرکت‌کنندگانی از سراسر ایران به مدت ۲۴ ساعت و به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
اولین دوره مسابقات فتح پرچم (CTF) گروه اسنپ روز سوم اسفندماه با شرکت‌کنندگانی از سراسر ایران به مدت ۲۴ ساعت و به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
 
به گزارش افتانا، اولین دوره مسابقات فتح پرچم (CTF) گروه اسنپ روز سوم اسفندماه با شرکت‌کنندگانی از سراسر ایران به مدت ۲۴ ساعت برگزار می‌شود. گروه اسنپ از کارشناسان، متخصصان، دانشجویان و علاقه‌مندان حوزه‌ امنیت سایبری دعوت مکرد برای به چالش کشیدن مهارت‌هایشان در این مسابقه شرکت کنند. در این رقابت به سه تیم برتر به ترتیب ۴۰، ۶۰ و ۱۰۰ میلیون تومان اهدا خواهد شد.
 
این رویداد که به صورت آنلاین برگزار خواهد شد، شامل چالش‌های متنوعی است که توسط متخصصان امنیت سایبری گروه اسنپ طراحی شده است. در این مسابقه، شرکت‌کنندگان در قالب تیم‌های مختلف، در زمینه وب، مهندسی معکوس، رمزنگاری پیشرفته (کریپتوگرافی)، جرم‌شناسی (فارنزیک) و نفوذ به برنامه‌های کاربردی (اکسپلویت)، با هم رقابت می‌کنند. شرکت در این رقابت برای تمام متخصصان و علاقه‌مندان حوزه امنیت آزاد و رایگان است. ثبت‌نام به‌صورت آنلاین از طریق snappctf.com  انجام می‌شود و امکان ثبت‌نام تا زمان شروع مسابقه فراهم است.
 
با گسترش حملات سایبری در سال‌های اخیر، امنیت سایبری به یکی از اولویت‌های اصلی شرکت‌ها و سازمان‌ها تبدیل شده است. گروه اسنپ با هدف شناسایی و جذب افراد بااستعداد در حوزه امنیت اطلاعات و ایجاد انگیزه در بین علاقه‌مندان این مسابقه را برگزار می‌کند تا بتواند به شناسایی افراد خبره، مستعد و علاقه‌مند در این حوزه کمک کند. متخصصان حوزه امنیت نیز با شرکت در این مسابقه می‌توانند مهارت‌های خود را در زمینه‌ کشف راه‌های نفوذ هکرها و روش‌های مقابله با آن به چالش بکشند. اطلاعات بیشتر درباره مسابقه فتح پرچم گروه اسنپ در این لینک موجود است.
 
 
کد مطلب : 21946
https://aftana.ir/vdcb09b5.rhb8apiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی