چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ , 19 Jun 2024
جالب است ۰
کلاب‌هاوس می‌خواهد با رفع برخی نقاط ضعف این اپلیکیشن، محبوبیت از دست رفته خود را احیا کند.
کلاب‌هاوس می‌خواهد با رفع برخی نقاط ضعف این اپلیکیشن، محبوبیت از دست رفته خود را احیا کند.
 
به گزارش افتانا، یکی ازامکانات جدید این پلتفرم، Chats نام دارد که در اصل همان صندوق پیام‌‌های صوتی است و کاربران ‌می‌توانند در هر زمانی که لاگین شوند، آن را بشنوند. به گفته این شرکت، Chats یک چت گروهی صرفا صوتی با دوستان نزدیک‌تان است. درواقع، شبیه به یک اتاق گفت‌وگو در کلاب‌‌هاوس است، اما با این تفاوت که رد و بدل شدن مکالمات همزمان نیست و شما در هر وقت که بخواهید ‌می‌تواند پیام بفرستید یا پیام‌‌های صوتی قبلی را بشنوید.
 
اگرچه قابلیت اتاق یا همان روم‌‌های صوتی زنده کلاب‌‌هاوس همچنان در این شبکه اجتماعی پابرجا خواهد بود؛ اما Chats به کاربران این انگیزه را خواهد داد تا بیشتر به این شبکه اجتماعی وارد شوند و صحبت‌‌های دوستان خود را در مورد موضوعات مختلف گوش دهند.
 
یکی دیگر از ویژگی‌‌های جدید این پلتفرم، انجمن‌‌های موضوع محور است. در ورژن قبل، کاربران ناچار بودند اتاق‌‌های خاصی را جست‌وجو کنند و یا برای پیدا کردن بحث‌‌های هم‌سو با علایق خود به نوتیفیکیشن‌‌ها توجه کنند. حالا در کلاب‌‌هاوس جدید، کاربران ‌می‌توانند به‌راحتی بحث‌‌های مرتبط و مورد علاقه را شناسایی کرده و به آن ملحق شوند.
 
ویژگی جدید دیگر، توسعه قابلیت‌‌های همکاری است. بدین معنی که کاربران این امکان را خواهند داشت تا اتاق‌‌ها را ایجاد و به صورت چندنفره میزبانی کنند که این امر، کاربران را به تعامل بیشتر و فراگیرتر تشویق ‌می‌کند. کلاب‌‌هاوس همچنین از اقدامات خود برای بهبود در دسترسی‌‌ها خبر داد. قابلیت Closed Captions که پیشتر در این اپلیکیشن وجود نداشت، حالا اضافه شده و این شبکه اجتماعی را به ابزاری قابل استفاده برای افرادی با مشکلات شنوایی تبدیل کرده است.
 
 
کد مطلب : 21348
https://aftana.ir/vdch6xni.23nzkdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی